Steel topánky

Steel topánky

Topánky majú mnoho podôb. Niektoré topánky sú zvláštnejšie ako iné. Niektoré sú doslova čudné. Medzi takéto môžeme radiť Steel topánky. Táto značka topánok je špecifická najmä tým, že špička týchto topánok je vystužená oceľovou konštrukciou. Tento princíp sa v zásade používa pri pracovný topánkach, kde hrozí pád ťažkého telesa na chodidla a prípade nepríjemný úraz. Steel topánky však v žiadnom prípade nie sú určené pre robotníkov na stavbe. Toto nie je prvý krát, keď pracovný odev si našiel cestu do bežného odievania. Hádam najznámejší prípad je zrod riflí, ktoré pôvodne slúžili ako obyčajné montérky.

Steel topánky sú určené pre priaznivcov alternatívnej hudby, ako je punk, gothic či metal. Všetky tieto hudobné štýly sa snažia si budovať tvrdý nekompromisný imidž. Topánky Steel sú k tomuto účelu priam ideálne.

Steel topánky sa predávajú v rôznych farbách. Základné rozdelenie týchto topánok sa robí pomocou počtu dierok. Poznáme teda troj, šesť, osem, desať a pätnásťdierkové Steel topánky. Trojdierkové sú vyzerajú ako bežné topánky, v ktorých možno ísť do práce či do školy. Pätnásťdierkové Steel topánky sú však už charakteru čižiem. Steel čižmy obsahujú rôzne doplnky, ktoré iba podčiarkujú ich agresívny výzor.

Bude vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.