Roxy topánky

Roxy topánky

Koncom osemdesiatych a začiatkom deväťdesiatych rokov vzniklo niekoľko módnych značiek, ktoré sa zameriavali na mladú generáciu. Táto skupina obyvateľstva sa vyznačuje určitými špecifickými znakmi, ktoré módne domy jednoducho nemôžu prehliadať. Mladým ľuďom záleží na štýle omnoho viac ako bežným ľuďom. Mladí ľudia chcú byť originálni. Hoci snaha o odlíšenie je hnacou silou mladej generácie, výsledok je viac ako uniformný. Tohto faktu sa chopila firma Quicksilver, ktorá zaútočila na mladých cez ich obľúbené športy. Quicksilver bol spočiatku určený pre skateboard a iné doskové športy.

Vedenie spoločnosti Quicksilver v roku 1990 prišlo na to, že ich značka oslovuje prevažne iba mladých mužov. Firma tento problém vyriešila založením sesterskej spoločnosti Roxy. Podobne ako Quicksilver, aj Roxy je zameraná na mladých ľudí, v tomto prípade však výhradne na mladé ženy. Roxy sa štylizuje ako značka extrémnych športov, teda minimálne pôvodne to tak bolo. Roxy v súčasnosti produkuje topánky a oblečenie pre nezávislé mladé ženy.

Roxy topánky sú mimoriadne obľúbené pre ich inovatívny dizajn, ktorý kombinuje pohodlnosť nosenia so sviežimi farbami a netradičnými formami. Roxy topánky je možné kúpiť v špecializovaných predajniach Roxy alebo v bežných obchodoch, ktoré disponujú tovarom tejto svetoznámej módnej spoločnosti.

Bude vás zaujímať:

  • Goratex topánky Technologický pokrok sa nevyhýba ani topánkach. A to nie […]
  • DC topánky Koncom 80-tych a začiatkom 90-tuch rokov vzniklo v USA […]
  • Salomon topánky Salomon je módna značka zo sveta športu. Jej pôvod možno […]
  • Topánky Rieker Výroba topánok patrí medzi prvé priemyselné odvetvia, ktoré […]
  • Etnies topánky Väčšina výrobcov štýlových topánok pre mladých ľudí sa […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.