Farebné topánky

Farebné topánky

Máte rady život, nespútaný pohyb, nezávislosť, svojskosť a originalitu? A chcete to pretaviť do topánok? Nie je nič jednoduchšie, ako pretaviť tieto veci do obuvi. Nebojte sa poslať konvencie tam kam patria, nebojte sa myslieť iba svojou fantáziou, ako keby ste na svete existovali vy a jediný, kto bude hodnotiť vaše topánky budete vy.

Obohaťte svoje topánky farbami. Čierna farba je síce elegantná a biela pôsobí nežne, avšak tieto farby si môžete nechať na nudné oficiálne príležitosti, kedy sa budete riadiť módnym kódom. Dajte v bežnom živote príležitosť živým teplým farbám, ktoré okrem vašich topánok rozjasnie aj vašu myseľ. Dobrá nálada topánok ide ruka v ruke z pozitívnou náladou človeka, ktorý ich nosí.

Ktoré farby sú najlepšie? To záleží iba na vás. Farebné topánky môžu hrať rôznymi odtieňmi exotických farieb. Záleží iba o vášho vkusu. Ak chcete vyzerať aspoň trochu decentne, ak nechcete vystrašiť ľudí, ktorí poznajú maximálne farby dúhy, tak to s farbami nepreháňajte. Stačí jedna hlavná a jedna doplnková farba. Veľmi efektne pôsobí sýto žltá farba. Táto farba slnka a leta poteší každé vnímavé oko. Žltá farba by sa však nemala kombinovať z čiernou, pretože potom farebné topánky pôsobí včelím alebo osím dojmom.

Bude vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.