Etnies topánky

Etnies topánky

Väčšina výrobcov štýlových topánok pre mladých ľudí sa nachádza v USA. Nie je to mu inak ani pri svetoznámej značke Etnies. Táto firma bola založená v roku 1986 v kalifornskom mesta Lake Forest. Od tej doby sa firme podarilo úspešne expandovať do celého sveta. Etnies sa zameriava na mladých dynamických ľudí. Svoje reklamné kampane zvyčajne spája s hudbou, známymi hudobnými skupinami či s extrémnymi športmi.

Pokiaľ chcete na Slovensku kúpiť výrobky Etnies, tak musíte navštíviť nejaký hip hop alebo skate shop, ktorý má v ponuke široký výber štýlových topánok. V prípade, že bývate vo veľkom mesta, tak by ste s tým naozaj nemali mať žiadny problém. Horšia je situácia ľudí, ktorí bývajú v malých mestách či dokonca na dedinách. Tam je možné kúpiť maximálne tak čínske napodobeniny Etnies a to sa naozaj neodporúča.

Avšak aj pre ľudí z malých miest existuje riešenie. Nie, nemusia cestovať do Bratislavy či do Košíc. Všetko môžu vybaviť z pohodlia svojho domova. Všetko, čo potrebujú je pripojenie na internet a dostupnosť pošty. Na slovenskom internete pôsobí niekoľko eshopov, ktoré vo svojom sortimente majú aj Etnies topánky. Nákup v eshopoch je pohodlný a navyše sa aj vyplatí.

Bude vás zaujímať:

  • DC topánky Koncom 80-tych a začiatkom 90-tuch rokov vzniklo v USA […]
  • Topánky Rieker Výroba topánok patrí medzi prvé priemyselné odvetvia, ktoré […]
  • Salomon topánky Salomon je módna značka zo sveta športu. Jej pôvod možno […]
  • Goratex topánky Technologický pokrok sa nevyhýba ani topánkach. A to nie […]
  • Roxy topánky Koncom osemdesiatych a začiatkom deväťdesiatych rokov vzniklo […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.